ПРО АВТОРА

  lkjhgf5878970   Народився в минулому столітті в місті Коломия Івано-Франківської області, закінчив школу, профтехучилище, відслужив в армії. Почав пошуки своєї реалізації на благо суспільства. На цьому шляху близкуче закінчив  юридичну академію. Пропрацював кілька років за фахом і став розуміти, що мої переконання відрізняються від ідеалів тієї частини суспільства, з якою мені доводилося щодня контактувати. Залишив роботу і почав шукати застосування власного Я.

    avatarka-unikalna     Допомогло моє захоплення психологією. Але якщо досі цікавився глибинами людської психології, то за допомогою відомого в нашому місті заводчика собак, звернув увагу на поведінку наших братів менших. І ось з 2000 року щодня контактую з собаками. Вважаю себе не дресирувальником собак, а скоріше собачим лінгвістом, адже вчу їх розуміти хоча б незначну частину людських слів, тобто команди.. За весь час у мене пройшли навчання німецькі вівчарки, ротвейлери, алабаї, добермани, чорні тер’єри, пітбультер’єри, лайки, боксери, лабрадори,хаски, сенбернар, акіта-іну, шарпей, ягдтер’єр, левретка. Їхній інтелект заслуговує подиву, а спілкування з ними робить наше життя повноцінним і багатогранним. Як би не було гірко це визнавати, але чим довше знаю людей, тим більше люблю собак.

 За цей час мною здобуто великий пласт практичного досвіду з  корекції поведінки собак, а також розроблено власну методику, яка дає можливість за максимально короткий термін:

  • зробити собаку керованим,

  • за допомогою команд підкорюватися господареві,

  • з бажанням, без насильства, виконувати команди,

  • стати урівноваженим і передбачуваним,

  • посісти своє належне місце серед людей, ставши для них слухняним другом.  

        Практичні вправи й психологічний підхід, які я використовую у своїй методиці, знайшли наукове підтвердження в працях провідних європейських і американських зоопсихологів. За допомогою методики легко й доступно передаю свої знання власникам собак, навчаю  без застосування сили керувати собакою. Сприяю, щоб спілкування між господарем і собакою було приємним і результативним.

     Одружений. Займаюся пішохідним туризмом Карпатами, адже це ще одна можливість близького спілкування з природою. Не вживаю спиртного, не курю (цього дуже не люблять собаки), в людях ціную порядність і здорове почуття гумору.

 Проблеми, як і собаки, швидко дорослішають, стають непокірними й агресивними. Тому не чекайте їхнього нападу, приборкайте їх сьогодні, завтра може бути запізно! 

Скачати відео
Поділись з друзями: