10 законів світобудови !

 

Закон перший: думка матеріальна. Багато хто з вас напевно бачили голлівудські фільми, де герої можуть створювати навколо себе реальність, лише уявивши щось в своїй голові. Звичайно, з такою швидкістю у вас не вийде створити своє щастя, але це дійсно працює. Щоб знайти хобі, роботу своєї мрії, любов і успіх, треба все це уявити. Запам’ятайте, що ви — скульптор, художник, який малює фарбами своїх думок на полотні життя. Доля і карма є, але вони не такі сильні, як сильна ваша власна віра в себе і свої дії. Життя являє собою не вже написану книгу, а стопку порожніх аркушів, які ви можете викинути, порвати, дозволити заповнити комусь іншому або ж змусити себе сісти і написати все самим.

Закон другий: усе хороше починається з добра в душі. Ваше внутрішнє добро народжує світ навколо вас. Злі люди постійно натикаються на грубість, похмурі – на дощ у ясний день, радісні – на радість і позитив. Якщо ви хочете добра, то не варто бути злими, скупими, заздрісними. Недарма люди ще з давніх-давен кажуть, що якщо ти хочеш, щоб до тебе ставилися добре, то роби це сам. У Всесвіті все послідовно, все логічно і необоротно. Пам’ятайте про це.

Закон третій: найбільші зміни в житті відбуваються в тих сферах, яким ми найбільше приділяємо своєї уваги. Більшості з нас відомо, що під лежачий камінь вода ніколи не потече. Якщо ви будете лежати на дивані, дивлячись у стелю, то у ваше життя не прийдуть гроші. Якщо ви не будете шукати любов, то не знайдете її в 99 відсотках випадків. Щоб зрушити ситуацію з мертвої точки, необхідно зробити хоч щось. Не залишайте без нагляду ні одного куточка своєї душі, свого життя. Так вам буде цікавіше, легше і просто краще.

Закон четвертий: яке ваше оточення, такі й ви самі. Цей закон Всесвіту теж можна продублювати приказкою — з ким поведешся, від того й наберешся. Ваше найближче оточення в особі другої половинки і кращих друзів — це ваше відображення. Якщо вас не влаштовує хтось, то це свідчить про гостру потребу в змінах. Найчастіше це говорить про те, що ви вже змінилися. Багато хто помилково вважають, що ми не вибираємо друзів і любов, але це не так. Більш того, ви можете змінювати своє життя шляхом пошуку потрібних людей. Якщо хочете знайти удачу у фінансовій сфері, то більше спілкуйтеся з успішними особистостями. Стати добрішими допоможуть люди світлі. Закохатися взаємно вийде тільки у випадку, якщо ви не замкнуті, хоча навіть закриті люди можуть знайти свою другу половинку — просто потрібно бути трішки уважніше.

Закон п’ятий: все те, що ми віддаємо навколишнього світу, повертається до нас подвійно. Якщо ви будете кричати в обличчя людству, що ви його ненавидите, то ненависть заповнить ваше життя. Відповідна реакція людей буде аналогічною, а іноді і набагато більш сильною. Це відноситься не тільки до слів і дій. Навіть настрій передається у просторі чудово. Хтось це відчуває, а хтось ні, але сам факт незаперечний — добрі вчинки зроблять вас щасливішими, а погані найнещасніші.

Закон шостий: сумніви — корінь всіх проблем. Якщо ви задумали щось зробити серйозно, то позбавтеся від сумнівів і невпевненості в собі. Коли люди створювали предмети мистецтва, шедеври техніки і геніальні винаходи, вони не давали сумнівам захопити владу над їхнім розумом. Ось і ви не давайте їм змусити себе вірити в те, що кохання немає, грошей заробити не можна, а здоров’я не повернути.

Закон сьомий: всі ми рівні. Немає людей, які краще, ніж хтось, або вище за рангом. У Всесвіті немає градації в цьому плані. Потрібно жити і отримувати задоволення від кожної миті, не зациклюючись на чомусь. У Всесвіті немає улюбленців, яким вона дарує все, а в інших все забирає. Ми всі рівні. Без винятків.

Закон восьмий: на реалізацію кожної думки потрібен певний час. Іноді часу потрібно більше, іноді менше, однак миттєво нічого не відбувається. Це дає нам шанс визначити, що добре, а що погано, щоб встигнути вчасно заблокувати негативні думки.

Закон дев’ятий: долаючи труднощі, ми стаємо сильнішими. Будь-які проблеми в кожної з сфер життя дарують нам воістину безцінний досвід. Якщо ви хочете стати успішними, то доведеться вчитися на помилках. Ще нікому і ніколи не вдавалося здійснити мрію з першого разу і без невдач.

Закон десятий: все, що ми бачимо — непостійне. Світ живе динамікою. Всесвіт прагне до хаосу, вимагаючи від нас зворотнього. Потрібно зрозуміти те, чого ми хочемо. Треба усвідомити свою місію в цьому світі. Це мета кожної людини.

А що ви думаєте про це? Поділіться. Ваш коментар цінний для мене! Задавайте питання і я обов’язково відповім Вам!

Поділись з друзями:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.