8 передумов зайнятися вихованням Вашого собаки.

 954672511. Ваша собака вивчить багато корисних навичок і команд, в результаті ви отримаєте можливість повноцінно контролювати поведінку свого вихованця у всіх життєвих ситуаціях.

2. Ви дізнаєтеся багато нового про поведінку собак, відносинах між ними, особливості світосприйняття, комунікації і “логіки” тварин.

3. Ви навчитеся добре розуміти й відчувати свого собаку, прогнозувати його поведінку, реагувати на його вчинки і потреби, адекватно їх оцінювати. Це не тільки допомагає керувати собакою в повсякденному житті, але і робить ваші стосунки більш глибокими, змістовними і гармонійними.

4. Ви дізнаєтеся, які бувають форми небажаної (девіантної, деструктивної) поведінки у собаки, а також про причини виникнення такої поведінки, методи боротьби з нею і запобігання її появі.

5. В процесі занять розвивається прихильність собаки до свого господаря, який з ним займається, пес також навчиться розуміти і відчувати людину, довіряти їй, поважати і підкорятися.

6. Нервова система собаки отримує необхідне навантаження. Таким чином забезпечується правильний і своєчасний розвиток психіки, багаторазово підвищується стійкість собаки до стресу.

7. Виховавши собаку , Ви зможете частіше брати його з собою на прогулянки, в людні місця, проводити з ним більше часу.

8. Вихований собака позитивним чином впливає на Ваш імідж. Людина, що волочиться за собакою на повідку або гасає за ним вулицею, навряд чи викличе чиюсь повагу. Так само як і господар агресивного і соціально небезпечного пса. У той же час, як  добре вихований собака краще всяких слів ілюструє культуру і респектабельність свого власника. Особливо в Україні, де добре вихований і нормально адаптований до суспільства собака поки що, на жаль, зустрічається зрідка.

А що ви думаєте про це? Поділіться. Ваш коментар цінний для мене! Запитуйте і я обов’язково відповім Вам!

Поділись з друзями:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.