Базовий курс дресирування

cvkfi474За курс дресирування собака навчиться:

по команді «До мене!» підбігати і сідати біля лівої ноги;

по командах «Сидіти!» і «Лежати!» залишатися в будь-якому місці нерухомо 4 хвилини без присутності господаря;

по команді «Місце!» відразу забігати у вольєр;

виконуючи команду «Поруч!», собака йтиме на повідку, не натягуючи його,  буде сідати біля ноги господаря, як тільки він зупиниться;

виконувати команду «Аппорт!», за якою собака принесе предмет, і по команді «Дай!» віддасть предмет, який знаходиться в зубах.

  Виконуючи команди, собака навчиться не реагувати на постріли, ставитися з підозрою до сторонніх осіб і не братиме з їхніх рук їжу. Також у собаки буде сформований стійкий рефлекс на заборону піднімати їжу з землі, що робить неможливим його отруєння.

  Собака вивчить заборонну команду «Фу!», після подачі якої, припиняє небажану для господаря дію. Собака навчиться спокійно перебувати в наморднику, що необхідно при відвідуванні ветеринара. Ці основні, базові, команди дають можливість повністю контролювати собаку, зробити його керованим і врівноваженим.

Поділись з друзями:

Базовий курс дресирування: 2 коментаря

  1. Доброго дня! Скільки коштує заняття? Хочу пройти з лабрадором 7 місяців базовий курс дресирування.

  2. Пропоную три способи дресирування собак за моїм дієвим методом, перевіреним часом.
    1. Виїзд до місця проживання собаки. Цей спосіб використовую в м. Коломия і Коломийському районі. Він найбільш популярний і найменш стресовий для собаки. Протягом 25 днів, щоденно приїжджаю на подвір’я до собаки, де разом з господарями, вивчаємо базовий курс послуху.
    2. Собака на пансіоні. Господарі привозять до мене свого вихованця і залишають на місяць. Собака живе й харчується в мене на подвір’ї і я щодня проводжу з нею заняття. Починаючи з другого тижня перебування собаки в мене, господарі ОБОВ’ЯЗКОВО приїжджають і беруть активну участь у навчанні.
    3. Спосіб онлайн. Не має територіальних обмежень, тому доступний для власників собак з усієї України. Через Інтернет у програмі Скайп я спілкуюся з власником собаки, поступово передаючи свій метод дресирування. Онлайн тренінг, поділений на етапи.
    Щоб собака став керованим і слухняним необхідно пройти повний курс дресури. Одне заняття не дає жодних результатів, крім даремно витрачених грошей і часу! Зателефонуйте до мене і я допоможу вирішити проблеми з Вашим собакою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.