ВІДГУКИ

==================================================================

   Ще в 2003 році, коли наша сім’я придбала першого ротвейлера Річарда, вирішили скористатися послугами Володимира. За п’ять тижнів, а це в основному – 25 уроків, пес кардинально змінився, бездоганно виконував команди слухняності і став керованим. Після смерті Річі, ми знову набули ротвейлера, оскільки сподобалися собаки цієї породи: сильні та розумні.

     91293Наша сімейна рада одноголосно вирішила знову запросити Володимира на дрессуру Арчі. Всі залишилися задоволені.З Арчі не виникає непередбачених ситуацій, він завжди поводиться слухняно, як на території двору, так і за його межами під час прогулянок.

Коли ж постало питання охорони території нашого підприємства “Скіф” по виготовленню меблів, довелося купити двох німецьких вівчарок Джона і Лайму. Для того, щоб собаки стали керованими, без коливань було вирішено дресирувати їх. І знову звернулася до зоопсихолога Володимира Волинського. На цей раз Володимир мені, як своїй постійній клієнтці, ще й зробив знижку на свої послуги. Як завжди Володимир показав висококласну роботу, прфесіоналізм і відмінний результат. З власного досвіду знаю, що за час занять під керівництвом Володимира між господарем і його вихованцем встановлюється тісний зв’язок і взаєморозуміння на довгі роки. Рекомендую.

Тетяна Голуб, керівник ТОВ “Скіф”,   м. Коломия, Івано-Франківська обл.  м.т. 050675 57 58                               www. mebliskif.if.ua

===========================================================================

 Відгук Блінова А.Г. , що двічі скористався послугою зоопсихолога Волинського В.С.

Скачати відео

===========================================================================

Відгук Світлани Божик , що двічі скористалася послугою зоопсихолога  Волинського В.С.

laikaДалекого 2003 року наша сім’я завела вівчарку. Це був розкішний кобель Рік, який швидко ріс і ставав не керованим. Я зрозуміла, що його треба видресирувати, і тому звернулась до кінолога Володимира. Мене влаштовувало, що він дресирував у подвір’ї мого будинку і я могла спостерігати весь процес від початку і до кінцевого результату. Потім Володимир просто і зрозуміло пояснив мені як правильно подавати команди і спілкуватися з Ріком. Роки летять непомітно, мій песик зістарився і ледве пересувався подвір’ям. Ми придбали молодого собаку породи хаскі. Згадуючи приємні хвилини спілкування з молодим Ріком , я знову звернулася до кінолога Володимира. Він вкотре довів свій високий професіоналізм, а я знову отримала слухняну і керовану собаку. Позаяк послугами Володимира Волинського користуюся неодноразово, тому сміливо рекомендую його всім, хто дійсно любить своїх собак і не хоче мати проблеми в майбутньому.

https://www.facebook.com/svitlana.bozhik

м.т. 0954197744

===========================================================================

Відгук Михайла Андрусяка, громадського діяча, письменника, лауреата Національної премії України імені Т.Шевченка.

Скачати відео

===========================================================================

Відгук Олега Варщука, що двічі скористався послугою зоопсихолога Волинського В.С.

    15 років тому я завів собаку породи німецька вівчарка. Назвали його Грей. Коли пес став підростати, виникла потреба його виховання. Мені порадили декілька кінологів, але я натрапив у міській газеті на оголошення про послуги зоопсихолога. Поспілкувавшись з ним, вирішив довірити йому свого чотирилапого улюбленця. Цим кінологом і був Володимир Волинський з Коломиї. Дякуючи йому, мого Грея ще й досі пам’ятає багато людей у нашому місті. Після курсу дресирування в пана Володимира, з Грея вийшов відданий і слухняний вихованець, про якого я можу довго розповідати.

   Згадаю лиш найцікавіше. Після курсу навчання вирішив випробувати свого собаку. Якось посадив його на людній вулиці біля гастроному, хто пам’ятає, біля «Галичанки», що в Коломиї. А сам зайшов у гастроном і непомітно для Грея вийшов через інші двері. Мій собака, не зійшовши з місця, просидів під магазином майже 4 години! Увесь цей час він не зводив погляду з дверей. Упевнений, що це – високий показник у вихованні. Після цього я всім своїм друзям рекомендував Володимира, і вони також залишалися задоволені, пройшовши зі своїми улюбленцями курс послуху.

    dog 2Минули роки й Грея не стало… А нещодавно в мене з’явився симпатичний малюк, метис тер’єра Джорж, якого всі по-домашньому називають Жорик. Не вагаючись, я звернувся до Володимира, який охоче погодився займатися з моїм песиком. Ми з Жориком вже успішно закінчили курс навчання. І хоча характер у Джоржа непростий і впертий, результат отримали відмінний! Зрештою, іншого я не сподівався. Отож, рекомендую Володимира всім, хто хоче мати в себе вихованого, слухняного собаку!

 Олег Варщук, м.Коломия, ДП «Підгір’я»,

моб.тел. 0506729445

====================================

Відгук після он-лайн тренінгу

Поділись з друзями: