Милосердя- в наших серцях.

        Як часто ви чуєте новини, що десь людина постраждала від бродячих собак? А чи задумувались ви, звідки ці собаки взялися?
Все починається з нас. Наші вчинки творять дійсність. Правильно кажуть: треба усувати не наслідки, а корінь проблеми. Якщо ми почнемо відповідальніше ставитися до хатніх улюбленців, вчасно стерилізувати, або ж прилаштовувати новонароджених у добрі руки, проблема з бродячими тваринами поступово зійде нанівець.
Чому люди зазвичай відповідально ставляться до рішення завести дитину і так безвідповідально до рішення про тваринок? Адже другі теж заслуговують на уважних і турботливих господарів, як і перші на таких самих батьків.


     Тварина пробуде поряд з десяток років. І увесь цей час, незважаючи ні на що, вона буде дарувати вам свою любов і підтримку. А чи знали ви, що коли вдома з’являється пухнастий (або ж не зовсім) улюбленець, ви починаєте більше розмовляти, а це, в свою чергу, покращує навики комунікації?
Тварини знімають стрес, підіймають настрій, деякі навіть зміцнюють імунітет і допомагають подолати алергію. Моя знайома страждала від алергії декілька років, поки не вирішила завести собі в акваріумі жабеня! Звісно ж, вона завела не звичайне жабеня. Його вид називається шпорцевим. Жабка невеличка, помаранчевого кольору, а її шкіра виділяє у воду, слиз, який знімає запалення і зменшує свербіж. Кожне прибирання в акваріумі стало для дівчини терапією. Жодні ліки не давали такого помічного результату, як ця жабка.
Звісно ж, жабенята це виняток, і я не закликаю неодмінно заводити щось екзотичне. Зупинімо свій вибір на звичайних собаках і кішках. Адже за кордоном вже давно популярна практика забирати цих тварин з притулків. На щастя, по-трохи приживається цей метод і в Україні. Погодьтеся, повернутися додому після виснажливого дня і бути зустрінутим на порозі дому своїм пухнаcтим другом — це справжнє диво. Диво, якому треба вміти радіти й цінувати його. Мило виглядає кішка, яка принесла вам впійману мишу. Вона турбується про вас, як би турбувалася про своїх малят. Зворушливо спостерігати, коли собака кладе вам у руку іграшку, щоб погратися з ним. Навчіться любити братів наших менших, піклуватися про них і виховувати. Нагородою за це стане їхня любов і вірність.
Врятуймо цей світ своїм милосердям!
Піклуймося про тих, кого приручили. Будьмо гуманними! Будьмо людьми!

 А що ви думаєте про це? Поділіться. Ваш коментар цінний для мене! Задавайте питання і я обов’язково відповім Вам!

 

 

Поділись з друзями:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.