Купити цуценя ? ч.1

1037etyrg   Ось і настав цей день, коли у вашому будинку з’явилося маленька, кумедна, беззахисна чотирилапа істота. І зовсім немає значення, чи  це зважений, продуманий вибір, чи спонтанний, коли  холодним дощовим вечором ви випадково знайшли самотнє цуценятко й принесли його додому. З цієї хвилини ви берете на себе відповідальність за цю істоту, яка, будьте впевнені, завдасть чимало клопоту, зажадає матеріальних витрат і часу, проте взамін подарує безкорисливу любов, безліч позитивних емоцій, а головне – свою відданість, що, погодьтеся, не завжди зустрінеш серед нас, людей.

   Що ж передусім потрібно робити, коли ви придбали цуценя? Якщо собаку куплено з родоводом, багато питань знімаються – скільки місяців цуценяті, порода, стать, які щеплення вже зроблено … Все це буде вказано в паспорті. Як правило, люди, які серйозно займаються розведенням собак, продають цуценят вже з необхідними документами й щепленнями. Але в будь-якому випадку першою Вашою дією має стати похід до ветеринара. Постарайтеся відразу визначитися з лікарем, який бажано, щоб був один на все собаче життя. Краще піти до ветеринара за рекомендацією тих, у кого вже є собака. Лікар в простій районній ветеринарній лікарні може виявитися більш досвідченим, ніж розрекламований власник відомого сайту в Інтернеті.

    Якщо ж паспорта у песика немає, завести його – справа кількох хвилин, адже він потрібен собаці обов’язково! У паспорт будуть заноситися всі щеплення, зроблені вашій собаці. За наявності цих щеплень можна уникнути дуже серйозних проблем: наприклад, якщо ваш собака когось вкусив, досить пред’явити паспорт і заплатити гроші за надання першої медичної допомоги потерпілому. Якщо ж паспорта немає і щеплення відсутні, ситуація дуже ускладнюється – вам доведеться оплатити постраждалому курс щеплень від сказу, а ваш собака буде перебувати під пильним наглядом медиків.

 Маючи паспорт, ви зможете абсолютно спокійно взяти свого вихованця з собою в подорож навіть за кордон. Без паспорта, на жаль, можуть виникнути проблеми при посадці навіть в поїзд місцевого призначення.

А що Ви думаєте про це? Поділіться. Ваш коментар цінний для мене! Запитуйте і я обов’язково відповім Вам!

Поділись з друзями:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.